درباره سازان
 

شرکت دانش بنیــان «مقـاوم المـان سـازان» با نام تجاری «گروه طراحی و تضمین کیفیت سازان» با هدف ایجاد تحولی چشمگیر در زمینه تولید سازه‌هایی منطبق با استانداردها و آئین‌نامه‌های معتبر طراحی، قدم به عرصه مهندسی کشور نهاد. این گروه با سابقه حضور در پروژه های مطرح، و با اتکاء بر نیروهایی خلاق و مجرب، قابلیت خود را برای حضوری مطمئن و کارگشا در حوزه طراحی، کنترل، ساخت، نصب، اجرا و تضمین کیفیت در عرصه ساخت و ساز کشور ثابت نموده است.

از آنجا که حفاظت و استفاده بهینه از منابع ملی یکی از رسالت‌های اصلی سازان می‌باشد، خط مشی این گروه دستیابی به سازه هایی ایمن و بهینه با سرعت ساخت بالا و حفظ توامان کیفیت و صرفه اقتصادی می باشد. این مهم با تولید و استفاده از نرم افزارهای تخصصی و بومی سازان و یک سیستم‌ سازه‌ای نوین تحت عنوان ”CFTB“ میسر گشته است.

 

توسعه و تعامل

از دیگر فعالیت‌های اصلی این گروه، برنامه‌ریزی در زمینه ارتقاء کیفیت طراحی و ساخت سازه‌ها بر اساس استانداردهای جهانی می‌باشد که دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده در طرح سازه با حداکثر کیفیت قابل دسترسی را امکان پذیر می‌نماید.

تلاش همیشگی سازان در جهت فعالیت به صورت دانش محور بوده و همواره بر اساس آخرین یافته‌های روز دنیا، تغییرات امکان پذیر را در فعالیت‌های خود منعکس می‌نماید. در همین راستا با توجه به نیاز موجود کشور به وجود کتاب‌های کاربردی در حوزه طراحی و تضمین کیفیت سازه‌ها، گروه سازان گام‌های موثر و مشخصی را در این زمینه برداشته است و مشارکت در تدوین استاندارد، ترجمه و تألیف کتاب و تهیه راهنما بخش زیربنایی دستورکار گروه را تشکیل می‌دهد.

تماس با ما

ما در گروه طراحی و تضمین کیفیت سازان از همه‌ی روش‌های ممکن ارتباطی پاسخگوی شما خواهیم بود، کافی‌ است به یکی از روش‌های زیر با ما تماس حاصل فرمایید:

دفتر مرکزی

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)
پلاک ۲۷ (ساختمان ۲۲۲)، واحد ۱۲

 

شبکه‌های اجتماعی


تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ و در اختیار شرکت مقاوم المان‌ سازان می‌باشد.