بهینه سازی و مهندسی ارزش

مهندسی ارزش در واقع تلاقی علوم مهندسی و علم اقتصاد است. وقوع این اتفاق در گروه طراحی و تضمین کیفیت سازان با نگرش خلاق و تجربه طراحی چندین میلیون متر مربع تیم طراحی سازه، حاصل شده است.
با بکارگیری الگوریتمهای پیچیده‌ نرم‌افزاری برای بهینه‌سازی سازه‌ها این امکان را ایجاد نمودیم که طی بازه زمانی کوتاهی بتوان به بهینه‌ترین طرح سازه‌ای که جوابگوی تمامی نیازهای سازه و ضوابط آیین‌نامه‌ای باشد دست یافت.
برای استفاده از این خدمات کافی است اطلاعات پروژه طراحی شده خود را به ما بدهید تا ظرف ۴ روز کاری درصد صرفه‌جویی قابل کاهش را به شما اعلام نماییم.

Value Engineering

اقتصاد، سرعت، کارایی

سیستم سازه‌ای CFTB

«اتصال خمشی تیر به ستون پرشده با بتن با پیچ‌های میانگذر» با نام تجاری CFTB، رویکردی نوین در خصوص طراحی و اجرای سازه‌های دارای ستون‌های پرشده با بتن (CFT) می‌باشد. این سیستم توسط گروه طراحی و تضمین کیفیت سازان با شماره ثبت ۸۹۰۴۱ ثبت اختراع شده است و تمامی حقوق مادی و معنوی آن در اختیار این گروه می‌باشد. استفاده صحیح از مصالح سازه‌ای، صنعتی‌سازی فرآیند ساخت و نصب، به‌کارگیری فرآیند تضمین کیفیت (QA) و در نهایت سرعت اجرای قابل توجه این سیستم سبب بهینه‌سازی اقتصاد پروژه می‌شود.

CFTB Structures

مجموعه نرم‌افزاری سازان

نرم افزار سازان یک ابزار قدرتمند و حرفه‌ای در حوزه طراحی سازه می‌باشد که  نتیجه سالها تلاش یک تیم کامل از مهندسین عمران مسلط به برنامه نویسی است که زمینه ساز برتری گروه طراحی و تضمین کیفیت سازان نسبت به سایر مهندسان مشاور شده است.

کارفرمایان یا مهندسان محترم در چند حالت می‌توانند از قابلیتهای این نرم‌افزار استفاده نمایند:
۱- واگذاری طراحی اتصالات پروژه برای دستیابی به حالت بهینه.
۲- انجام کنترل‌های لرزه‌ای پروژه‌های طراحی شده.
۳- دریافت کانسپت و نقشه بهینه‌ترین طرح سازه.
۴- دریافت طیف طرح و تحلیل خطر پروژه.

Exclusive Softwares

نرم‌افزار تحلیل خطر لرزه‌ای

برنامه «تحلیل خطر لرزه‌ای» سازان توانایی ارائه طیف طرح زلزله را برای تمامی مناطق کشور عزیزمان ایران دارد. در واقع از این برنامه به منظور تدقیق فرضیات آیین‌نامه‌ای در خصوص زلزله محتمل برای موقعیت سازه موردنظر و در راستای مهندسی ارزش ساختمانها استفاده می‌شود.

نکته جالب در خصوص این نرم افزار این است که در عین حال که برای فعالان حوزه مهندسی زلزله جالب و کاربردی می باشد برای هموطنان عزیز که اطلاعاتی در این خصوص ندارند هم قابل استفاده است، به این نحو که افراد می توانند با اضافه کردن اطلاعات محل سکونت خود از میزان خطر رخداد زلزله و حتی برآورد خسارت برای ساختمان های ساخته شده با در حال ساخت خود آگاه شوند. این نرم افزار به زودی از طریق این سایت به صورت رایگان در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

Risk Analysis

دنبال کردن رویداد‌های سازان

سعی داریم رویدادها و اخبار جدیدی که سازان به نحوی در آن‌ها نقشی دارد و یا خواهد داشت در همه زمینه‌ها و فعالیت‌هایمان در بخش وبلاگ و به شیوه‌ای متناظر در صفحات اجتماعی گروه نشر دهیم

پروژه‌های سازان

معمولا در بازدید از مجموعه فعال در حوزه‌ی صنعت ساخت و ساز، پر مخاطب ترین بخش، رزومه پروژه‌هایی است که مجموعه در آن نقش داشته، برای بازدید از پروژه‌هایی که در آن‌ها نقشی بر عهده داشتیم با ما همراه باشید


تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ و در اختیار شرکت مقاوم المان‌ سازان می‌باشد.