طراحی سازه

طراحی سازه قبل از آنکه یک فعالیت علمی و منطقی باشد، یک هنر است. هنر رفتارشناسی سازه‌ها که بخش اعظم فرآیند طراحی را شامل می­شود به یک دید مبتنی بر تجربه و تفکر نیازمند است.

گروه طراحی و تضمین کیفیت سازان با بهره‌مندی از مهندسین با تجربه و خلاق خود که مسلط به آیین­‌نامه‌­های سازه‌­ای و رفتارشناسی سازه می باشند و با در اختیار داشتن زیرساخت‌های مناسب از جمله برنامه‌­های تکمیل‌کننده فرآیند طراحی سازه و برنامه‌های مربوط به انجام کنترل‌­های سازه‌­ای و نیز چک‌ لیست‌­های گردآوری شده برای تمامی بخش­های فرآیند طراحی، به صورت کاملا حرفه‌ای و تخصصی در عرصه طراحی انواع سازه‌ها (ساختمانی و غیر ساختمانی) فعالیت می نماید. بخشی از سازه‌­های طراحی شده در چند سال اخیر را می­‌توانید در قسمت پروژه­‌ها ملاحظه نمایید.

 

رویکرد سازان در طراحی سازه

آنچه در درجه اول در این حوزه اهمیت دارد سلامت سازه­‌ها است. سازه‌ای سالم است که با تکیه بر علم مهندسی، در عین حال که جوابگوی تمامی ضوابط آیین­‌نامه‌­ا‌ی است، مقرون به صرفه و با­کیفیت باشد. همچنین رعایت دقیق کاربری ساختمان و فضاها از اهمیت ویژه­‌ای برخوردار است. سازان همیشه از چالش سازه ه­ای مبتنی بر طراحی­‌های خاص معماری استقبال می­‌نماید. با توجه به نظارت علمی آقای دکتر رضاییان که یکی از برترین اساتید مهندسی عمران حال حاضر کشور هستند و مشاوره بهترین اساتید مهندسی عمران حل کردن این چالش­ها بسیار جذاب است. به عنوان مثال می­توان به طراحی پنج کریدور با طول ۳۲ متر در پروژه مجتمع چندمنظوره فرمانیه و یا پروژه اطاق بازرگانی کرمانشاه با دهانه‌های ۵۰ متری و طراحی سازه کج در برج­های ۲۸ طبقه روما کیش و ... اشاره نمود.

طراحی سازه

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ و در اختیار شرکت مقاوم المان‌ سازان می‌باشد.