درباره سازان
 

شرکت دانش بنیــان «مقـاوم المـان سـازان» با نام تجاری «گروه طراحی و تضمین کیفیت سازان» با هدف ایجاد تحولی چشمگیر در زمینه تولید سازه‌هایی منطبق با استانداردها و آئین‌نامه‌های معتبر طراحی، قدم به عرصه مهندسی کشور نهاد. این گروه با سابقه حضور در پروژه های مطرح، و با اتکاء بر نیروهایی خلاق و مجرب، قابلیت خود را برای حضوری مطمئن و کارگشا در حوزه طراحی، کنترل، ساخت، نصب، اجرا و تضمین کیفیت در عرصه ساخت و ساز کشور ثابت نموده است.

از آنجا که حفاظت و استفاده بهینه از منابع ملی یکی از رسالت‌های اصلی سازان می‌باشد، خط مشی این گروه دستیابی به سازه هایی ایمن و بهینه با سرعت ساخت بالا و حفظ توامان کیفیت و صرفه اقتصادی می باشد. این مهم با تولید و استفاده از نرم افزارهای تخصصی و بومی سازان و یک سیستم‌ سازه‌ای نوین تحت عنوان ”CFTB“ میسر گشته است.

 

توسعه و تعامل

از دیگر فعالیت‌های اصلی این گروه، برنامه‌ریزی در زمینه ارتقاء کیفیت طراحی و ساخت سازه‌ها بر اساس استانداردهای جهانی می‌باشد که دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده در طرح سازه با حداکثر کیفیت قابل دسترسی را امکان پذیر می‌نماید.

تلاش همیشگی سازان در جهت فعالیت به صورت دانش محور بوده و همواره بر اساس آخرین یافته‌های روز دنیا، تغییرات امکان پذیر را در فعالیت‌های خود منعکس می‌نماید. در همین راستا با توجه به نیاز موجود کشور به وجود کتاب‌های کاربردی در حوزه طراحی و تضمین کیفیت سازه‌ها، گروه سازان گام‌های موثر و مشخصی را در این زمینه برداشته است و مشارکت در تدوین استاندارد، ترجمه و تألیف کتاب و تهیه راهنما بخش زیربنایی دستورکار گروه را تشکیل می‌دهد.

« گروه ما »

همه رخ به دانش برافروختند    ز فرزانگان دانش آموختند

علیرضا رضائیان

دکتری مهندسی عمران - سازه

محمدرضا رضائی

کارشناس ارشد مهندسی عمران - زلزله

رقیه رضوانی اصل

کارشناس ارشد مهندسی عمران - زلزله

جواد هدایتی

کارشناس ارشد مهندسی عمران، مهندسی زلزله

لیلا صفی‌پور

کارشناس ارشد مهندسی عمران - مدیریت ساخت

المیرا فرجی

دکتری مهندسی عمران - زلزله

نیلوفر بهبود

دکتری مهندسی عمران - سازه

پارسا جلوخانی

دکتری مهندسی عمران - سازه

مریم جنت‌مکان

کارشناس مهندسی عمران

محمدرضا انبیایی

کارشناس مهندسی عمران و دکتری مدیریت اجرایی

حنیف خدایاری

کارشناس ارشد مهندسی مواد - بازرس بین المللی جوش

معین نیری

کارشناس مهندسی کامپیوتر - نرم افزار

تماس با ما

ما در گروه طراحی و تضمین کیفیت سازان از همه‌ی روش‌های ممکن ارتباطی پاسخگوی شما خواهیم بود، کافی‌ است به یکی از روش‌های زیر با ما تماس حاصل فرمایید:

دفتر مرکزی

تهران، خیابان بهشتی
خیابان کاووسی فـــر
کوچه وطنـی، پلاک ۴

شبکه‌های اجتماعی

در این روزها که متاسفانه همه‌گیری بیماری CoVID-19 جامعه را درگیر کرده‌است در راستای حفظ سلامت جامعه، خصوصا همکاران، کارها را به صورت دورکار و با استفاده از زیرساخت‌های مجازی دنبال می‌کنیم، از اینرو برای ارتباط مستقیم در این ایام، از طریق خطوط ارتباطی زیر و شبکه‌های اجتماعی نیز در خدمت شما عزیزان  هستیم.

CoVID-19

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ و در اختیار شرکت مقاوم المان‌ سازان می‌باشد.